Praca

Praca

PRACA – PRODUKCJA

Kaletnicy, szwaczki, maszynistki, montażyści
Firma kaletnicza z Izdebnika zatrudni osoby:

– szwaczki/maszynistki – potrafiące szyć skórę,
– szwaczki/maszynistki – do przyuczenia,
– kaletników z doświadczeniem,
– montażystów z doświadczeniem, oraz do przyuczenia,
– osoby na wzorcownię do wykonywania szablonów, oraz wzorów produktów, tylko z doświadczeniem,
Głownie chodzi o produkcję toreb, torebek, portfeli, plecaków, itp.
Wszystkie chętne osoby proszone są o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.
Oferujemy umowę o pracę, oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia – uzależnione od umiejętności.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie odbiorców detalicznych, oraz hurtowych,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych),
  • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych,
  • Obserwacja oraz analiza rynku, prezentacja trendów i przedstawianie propozycji działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego – minimum 2 lata doświadczenia,
  • Wiedza z zakresu standardów merchandisingn-owych,
  • Umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji,
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność b. dobrego planowania czasu pracy,
  • Dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizja + podstawa,
  • Umowę o pracę,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

CV + zdjęcie prosimy wysyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).